Посібники
зно-2021
Отримайте високий бал на ЗНО разом з видавництвом «ГЕНЕЗА»!
Про підручник
Про автора
Вебінар
Де придбати
Мобільний додаток
ЗНО-2021 з математики
Посібник призначено для одночасної якісної підготовки до ЗНО та ДПА з математики. Він охоплює весь матеріал шкільного курсу математики 5–11 класів. Кожна тема містить теоретичний матеріал, зразки розв'язування тестових завдань, вправи для самостійного виконання, які відповідають програмі ЗНО з математики. Також у посібнику вміщено два тренувальні тести формату сертифікаційної роботи ЗНО, а також відповіді до всіх завдань.

Посібник стане в пригоді старшокласникам, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до ДПА та ЗНО.
Олександр Семенович Істер
(29 вересня 1969 р.)
Учитель математики ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір». Автор близько 300 підручників та посібників з математики, алгебри, геометрії для 5–11 класів різного рівня складності: стандарту, поглибленого та профільного, багатьох навчальних посібників, робочих зошитів, збірників завдань, зокрема й для підготовки до ДПА та ЗНО.
Вчитель методист і автор підручників Олександр Істер презентує посібник для підготовки до ЗНО-2021
Вчитель методист і автор підручників Олександр Істер презентує посібник для підготовки до ЗНО-2021 та детально розказує і демонструє як завантажити та скористатися безкоштовними інтерактивними тестами, представленими на сайті https://geneza.ua/serednya-ta-starsha-shkoli/dpa-ta-zno
Ціна 150,00 грн

Автор Істер О.С.

Код ISBN 978-966-11-1056-3/1
Артикул 103237
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 400
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Перший в Україні мобільний ЗНО-посібник з МАТЕМАТИКИ, автор ІСТЕР О. С. !
Придбати можна тут:
🔹 App Store
🔸 Google Play

Детальна інформація про мобільні ЗНО-посібники та підручники за посиланням: https://e-maximum.com.ua/
Детальніше про Освітню компанію МАКСИМУМ: https://www.facebook.com/znomaximum
Про підручник
Про авторів
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2021 з англійської мови
Посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти та абітурієнтам якісно підготуватися до ЗНО з англійської мови.

Видання складається з розділів, які вміщують тренувальні вправи різних рівнів складності з аудіювання, читання, використання мови, письма та тести у форматі ЗНО. Тексти з аудіювання, ключі до вправ та тестів розташовано в кінці посібника. Аудіосупровід до завдань з аудіювання розміщено на сайті видавництва «Генеза» за QR-кодуванням.
Щоб дізнатися більше про авторів, натисніть кнопку "Детальніше"
Якісна підготовка до ЗНО з англійської мови: секрети, поради, лайфхаки
Модератор: Куриш Світлана Михайлівна, доцент, завідувачка Науково-методичного центру Чернівецького інституту післядипломної освіти, сертифікований тренер проєктів Британської Ради в Україні
Спікери: Заяц Віра Петрівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист англійської мови та літератури Глибоцької гімназії Глибоцької селищної ради Чернівецької області; Гаврилюк Інна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист англійської мови Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Хотинської міської ради Чернівецької області
Ціна 150,00 грн

Автори-укладачі: Куриш С.М., Заяц В.П., Шевчук А.М.,
Федик Ю.А., Білоголовко М.В.

Код ISBN 978-966-11-1120-1
Артикул 103241
Мова видання англійська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 160
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про автора
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2021 з географії
Посібник містить усе необхідне для повноцінної та ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з географії, а саме:
  • теоретичний матеріал усього шкільного курсу географії;
  • тренувальні тести;
  • географічні задачі;
  • словник основних географічних термінів і понять;
  • рекомендації, як готуватися до тестування;
  • відповіді на всі тестові завдання;
  • відповіді до географічних задач.
Безуглий Віталій Вікторович
(1972 р.)
працював більше двадцяти років на адміністративних посадах геолого-географічного факультету Дніпропетровського національного університету: заступником декана з навчальної роботи геолого-географічного факультету; після розформування у 2018 р. геолого-географічного факультету і переведення кафедри географії на історичний факультет, із 2019 р. є заступником декана з навчальної роботи історичного факультету. Заступник голови Вченої ради історичного факультету ДНУ.
Викладає курси лекцій: «Основи демографії», «Географія світового господарства», «Соціальна географія», «Економічна й соціальна географія України», «Туристичні райони України».
Член журі Обласної олімпіади учнів з географії, турнірів юних географів-краєзнавців, експерт з географії Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Є автором понад 130 наукових публікацій, зокрема 4 підручники та 8 навчальних посібників для закладів загальної середньої освіти.
ЗНО 2021 з географії: огляд форматів підготовки. Поради експертів
Модератор: Безуглий Віталій Вікторович – кандидат географічних наук, заступник декана з навчальної роботи геолого-географічного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара, член вченої ради геолого-географічного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара, автор підручників і посібників з географії.

Спікери: Костащук Іван Іванович – доктор географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
Голосова Лідія Віталіївна – вчитель географії Ліцею «Надія» Львівської міської ради; методист Навчально-методичного центру освіти м.Львова; переможець Програми «Успішний педагог 2017»
Ціна 150,00 грн

Автор Безуглий В.В., Костащук І.І.

Код ISBN 978-966-11-1114-0
Артикул 103238
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 304
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про авторів
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2021 з біології
У цьому посібнику для підготовки до ЗНО зібрано основні положення всіх розділів навчальної програми, якою оволодівають учні закладів загальної середньої освіти. Крім теоретичних відомостей, наведено поточні тестові завдання різного рівня складності, які сприятимуть закріпленню знань і самоконтролю. На завершення пропонується два повноцінні тренувальні тести у форматі зовнішнього незалежного тестування та бланк відповідей.
Костильов О.В., Жгут О.А.
Костильов Олександр Васильович - доцент кафедри біології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат біологічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Жгут Олена Анатоліївна - учитель біології, учитель вищої категорії, учитель-методист. Співавтор низки підручників та посібників з біології. Педагогічний керівник учнів-переможців олімпіади з біології та учнів-призерів конкурсу-захисту МАН з біології та екології різних етапів.
ЗНО 2021 з біології: рецепти ефективної системи підготовки для різного формату занять

Модератори: Костильов Олександр Васильович - кандидат біологічних наук, доцент Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, автор підручників та посібників з біології.
Кулініч Ольга Миколаївна - учителька біології вищої категорії, учителька-методистка, НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів гімназії № 1м.Хмільника Вінницької області, авторка навчальних посібників з біології; експерт УЦОЯ; авторка творчої майстерні ВАНО; експерт та спікер EdCamp.
Ціна
150,00 грн

Автор Костильов О.В., Жгут О.А.

Код ISBN 978-966-11-1073-0
Артикул 103240
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 272
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про автора
Де придбати
ЗНО-2021 з історії України
Посібник призначено для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Він охоплює увесь матеріал шкільного курсу 5–11 класів. Зміст теоретичного матеріалу відповідає всім розділам програми ЗНО з історії України, що допоможе системно повторити та засвоїти ключові теми курсу. Для самоконтролю за рівнем підготовки в посібнику запропоновано стандартизовані тестові завдання, аналогічні до тих, які виконуватимуть випускники та абітурієнти під час складання ЗНО, та ключі (відповіді) до них.
Лебедєва Юлія Геннадіївна
більше сорока років працює на освітянській ниві. Упродовж своєї педагогічної діяльності була завучем на Луганщині, директором СШ № 32 міста Києва, завідувачкою районним методкабінетом Печерського району міста Києва. Як вчитель викладала історію України, право, всесвітню історію, філософію. Є автором і співавтором підручників з історії України для 10–11 класів, посібників для підготовки до ДПА та ЗНО, навчальних програм, різноманітних дидактичних матеріалів. Має звання «Заслуженого вчителя України».
Ціна 150,00 грн

Автор Лебедєва Ю.Г.

Код ISBN 978-966-11-1074-7
Артикул 103239
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 336
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Made on
Tilda