Посібники
зно-2022
Посібники
зно-2022
Отримайте високий бал на ЗНО разом із видавництвом «ГЕНЕЗА»!
Про підручник
Про автора
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2022 з математики
Посібник призначено для якісної підготовки до ЗНО та ДПА з математики й поділено на теми відповідно до програми як рівня стандарту, так і профільного рівня. Видання повністю охоплює програму ЗНО з математики та весь зміст шкільного курсу 5–11 класів. Кожна тема містить теоретичний матеріал (основні поняття, формули, теореми, властивості), зразки розв'язування тестових завдань різного рівня складності, вправи для самостійного виконання, що відповідають специфікації завдань ЗНО з математики. У посібнику вміщено два тренувальних тести формату сертифікаційної роботи ЗНО, а також відповіді до всіх завдань.

Посібник перероблено та доповнено відповідно до результатів апробації в закладах загальної середньої освіти в усіх областях України. Додано теми та зразки розв'язування вправ за програмою ЗНО профільного рівня. Тестові завдання доопрацьовано відповідно до специфікації, затвердженої УЦОЯО для сертифікаційної роботи з математики. Посібник стане в пригоді старшокласникам, абітурієнтам, усім, хто бажає систематизувати й узагальнити вивчене в школі та якісно підготуватися до ЗНО й ДПА.
Олександр Семенович Істер
(29 вересня 1969 р.)
Учитель математики ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір». Автор близько 300 підручників та посібників з математики, алгебри, геометрії для 5–11 класів різного рівня складності: стандарту, поглибленого та профільного, багатьох навчальних посібників, робочих зошитів, збірників завдань, зокрема й для підготовки до ДПА та ЗНО.
Вчитель методист і автор підручників Олександр Істер презентує посібник для підготовки до ЗНО-2022
Вчитель методист і автор підручників Олександр Істер презентує посібник для підготовки до ЗНО-2021 та детально розказує і демонструє як завантажити та скористатися безкоштовними інтерактивними тестами, представленими на сайті https://geneza.ua/serednya-ta-starsha-shkoli/dpa-ta-zno
Ціна 170,00 грн

Автор Істер О.С.

Код ISBN 978-966-11-1248-2
Артикул 103383
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 416
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про авторів
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2022 з англійської мови
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти та абітурієнтам якісно підготуватися до ЗНО з англійської мови. Видання складається з розділів, у яких є тренувальні вправи різних рівнів складності з аудіювання, читання, використання мови, письма та тести у форматі ЗНО. Аудіосупровід до завдань з аудіювання розміщено на сайті видавництва «Генеза» за QR-кодуванням.

Посібник успішно пройшов апробацію, під час якої підтверджено, що видання розвиває практичні навички роботи з типовими тестами, логічне й критичне мислення, уміння писати твори та містить достатньо вправ різних форм і рівнів складності з аудіювання (розуміння мови на слух), читання, використання мови, письма. Авторські коментарі, розміщені поряд з тестовими завданнями, необхідні та ефективні в роботі і є перевагою посібника. Наявність електронного додатка вигідно вирізняє видання з-поміж інших.
Щоб дізнатися більше про авторів, натисніть кнопку "Детальніше"
Якісна підготовка до ЗНО з англійської мови: секрети, поради, лайфхаки
Модератор: Куриш Світлана Михайлівна, доцент, завідувачка Науково-методичного центру Чернівецького інституту післядипломної освіти, сертифікований тренер проєктів Британської Ради в Україні
Спікери: Заяц Віра Петрівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист англійської мови та літератури Глибоцької гімназії Глибоцької селищної ради Чернівецької області; Гаврилюк Інна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист англійської мови Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Хотинської міської ради Чернівецької області
Ціна 170,00 грн

Автори-укладачі: Куриш С.М., Заяц В.П., Шевчук А.М.,
Федик Ю.А., Білоголовко М.В.

Код ISBN 978-966-11-1120-1/1
Артикул 103371
Мова видання англійська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 160
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про автора
Про автора
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2022 з географії
У новому посібнику для підготовки до ЗНО зібрано та впорядковано основні положення шкільної програми з географії. Усі розділи поділено на теоретичну та практичну частини, що дає змогу не лише опанувати матеріал, а й одразу перевірити рівень засвоєння знань за допомогою завдань різних видів, зокрема таких, що вимагають роботи з картою, а також тестів у форматі ЗНО як у друкованому, так і в електронному вигляді. До того ж посібник містить контурні карти, словник термінів і корисні поради, які допоможуть вам навчитися швидко й правильно давати відповіді на тестові завдання, навчать регламентувати час і правильно заповнювати бланк відповідей. Посібник успішно пройшов апробацію серед й отримав позитивні відгуки вчителів географії та учнів. Аби зробити наш посібник ще ефективнішим, ми врахували всі побажання: покращили ілюстративне наповнення, додали нові завдання, оновили статистичну інформацію. Усе це неодмінно допоможе абітурієнтам отримати найвищі бали на ЗНО.
Безуглий Віталій Вікторович
(1972 р.)
Кандидат педагогічних наук, доцент, працював більше двадцяти років на адміністративних посадах геолого-географічного факультету Дніпропетровського національного університету: заступником декана з навчальної роботи геолого-географічного факультету; після розформування геолого-географічного факультету і переведення кафедри географії на історичний факультет із 2019 р. і до теперішнього часу заступник декана з навчальної роботи історичного факультету. Заступник голови Вченої ради історичного факультету ДНУ. Разом з тим, автор продовжує займатися викладацькою діяльністю, зокрема читає курси таких дисциплін як «Основи демографії», «Географія світового господарства», «Соціальна географія», «Економічна й соціальна географія України», «Туристичні райони України». У своїй роботі використовує сучасні методики викладання географії.

Окрім того, Безуглий В.В. є членом журі Обласної олімпіади учнів з географії, турнірів юних географів-краєзнавців, експерт з географії Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Науковий доробок Безуглого В.В. становить понад 130 наукових публікацій, зокрема 4 підручники та 8 навчальних посібників для закладів загальної середньої освіти, зокрема і посібники з підготовки до ЗНО.
Костащук Іван Іванович
Доктор географічних наук, доцент, обіймає посаду завідувача кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Автор багатьох навчально-методичних посібників для підготовки учнів до ЗНО, монографій, методичних посібників з географії. Науковий доробок становить понад 110 наукових та навчально-методичних праць з географії релігії, сакральної географії, географії освіти та культури, релігійного туризму та паломництва, демогеографії, політичної та електоральної географії, а також методики викладання географії в школі та закладах вищої освіти. Під керівництвом Костащука І. І. більш як 30 учнів стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіади з географії та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Окрім того, автор проводить майстер-класи для вчителів, на яких ділиться власними методиками підготовки учнів до ЗНО, методиками проведення сучасного уроку з природничих дисциплін, а також роботою з обдарованими учнями.
ЗНО 2022 з географії: огляд форматів підготовки. Поради експертів
Модератор: Безуглий Віталій Вікторович – кандидат географічних наук, заступник декана з навчальної роботи геолого-географічного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара, член вченої ради геолого-географічного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара, автор підручників і посібників з географії.

Спікери: Костащук Іван Іванович – доктор географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
Голосова Лідія Віталіївна – вчитель географії Ліцею «Надія» Львівської міської ради; методист Навчально-методичного центру освіти м.Львова; переможець Програми «Успішний педагог 2017»
Ціна 170,00 грн

Автори Безуглий В.В., Костащук І.І.

Код ISBN 978-966-11-1114-0/1
Артикул 103333
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 304
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про авторів
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2022 з біології
У посібнику для підготовки до ЗНО зібрано основні положення всіх розділів чинної навчальної програми, якою оволодівають учні закладів загальної середньої освіти. Крім теоретичних відомостей наведено поточні тестові завдання різного рівня складності, які сприятимуть закріпленню знань і самоконтролю. На завершення пропонується два повноцінні тренувальні тести у форматі зовнішнього незалежного тестування та бланк відповідей.

Посібник успішно пройшов апробацію в закладах загальної середньої освіти різних областей України. Учителі та учні відзначили, що структура посібника зручна, він містить достатню кількість теоретичного матеріалу, схем, таблиць, тестових завдань для самоконтролю, які сприяють ефективній підготовці до ЗНО.
Костильов О.В., Жгут О.А.
Костильов Олександр Васильович - доцент кафедри біології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат біологічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Жгут Олена Анатоліївна - учитель біології, учитель вищої категорії, учитель-методист. Співавтор низки підручників та посібників з біології. Педагогічний керівник учнів-переможців олімпіади з біології та учнів-призерів конкурсу-захисту МАН з біології та екології різних етапів.
ЗНО 2021 з біології: рецепти ефективної системи підготовки для різного формату занять

Модератори: Костильов Олександр Васильович - кандидат біологічних наук, доцент Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, автор підручників та посібників з біології.
Кулініч Ольга Миколаївна - учителька біології вищої категорії, учителька-методистка, НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів гімназії № 1м.Хмільника Вінницької області, авторка навчальних посібників з біології; експерт УЦОЯ; авторка творчої майстерні ВАНО; експерт та спікер EdCamp.
Ціна
170,00 грн

Автори Костильов О.В., Жгут О.А.

Код ISBN 978-966-11-1073-0/1
Артикул 103372
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 272
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про автора
Де придбати
ЗНО-2022 з історії України
Посібник призначено для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Він охоплює увесь матеріал шкільного курсу 5–11 класів. Зміст теоретичного матеріалу відповідає всім розділам програми з історії України для ЗНО, що допоможе системно повторити та засвоїти ключові теми курсу. Для самоконтролю за рівнем підготовки в посібнику запропоновано стандартизовані тестові завдання, подібні до тих, які виконуватимуть випускники чи абітурієнти під час складання ЗНО, та ключі (відповіді) до них.

Посібник успішно пройшов апробацію, під час якої учителі та учні відзначили його зручну структуру (вдале поєднання теоретичного матеріалу та тестових завдань), наявність лаконічно викладеної інформації у вигляді таблиць, схем, карт, зображення історично-культурних пам'яток, передбачених програмою для запам'ятовування та розпізнавання.
Лебедєва Юлія Геннадіївна
більше сорока років працює на освітянській ниві. Упродовж своєї педагогічної діяльності була завучем на Луганщині, директором СШ № 32 міста Києва, завідувачкою районним методкабінетом Печерського району міста Києва. Як вчитель викладала історію України, право, всесвітню історію, філософію. Є автором і співавтором підручників з історії України для 10–11 класів, посібників для підготовки до ДПА та ЗНО, навчальних програм, різноманітних дидактичних матеріалів. Має звання «Заслуженого вчителя України».
Ціна 170,00 грн

Автор Лебедєва Ю.Г.

Код ISBN 978-966-11-1074-7/1
Артикул 103365
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 336
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про автора
Про автора
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2022 з української мови
Посібник містить усе необхідне для повноцінної та ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, а саме: теоретичний матеріал усього шкільного курсу української мови, тренувальні тестові завдання до кожної теми, рекомендації та лайфхаки для виконання завдань на культуру мовлення і написання власного висловлення. Спеціальні додатки до посібника пропонують довідкові таблиці, поради, словнички, а також додаткові тренувальні вправи. Наприкінці видання розміщено варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді на всі тестові завдання.

Тренувальні тести (натисніть для переходу)

Словники, таблиці та схеми (натисніть для переходу)

Інтерактивні тести (скористайтесь посиланням https://cutt.ly/9Wl0GW5 )
Терещенко Василь Миколайович
Кандидат філологічних наук, експерт з освітніх оцінювань, автор програм та науково-методичних посібників з української мови та літератури, член робочих груп з розроблення Державного стандарту базової середньої освіти 2020 року, профільної освіти.
Сергєєва Наталя Володимирівна
Учитель-методист, «Відмінник освіти України», учителька української мови та літератури, експертка в галузі тестування з української мови, авторка посібників і збірників тестових завдань з української мови.
Вебінар з підготовки до ЗНО (укр.мова та укр.мова та література)
✅ Терещенко Василь Миколайович
кандидат філологічних наук, доцент, експерт у галузі освітніх оцінювань, автор посібників, довідників з української мови та літератури

✅ Сергєєва Наталя Володимирівна

учитель-методист, «Відмінник освіти України», учителька української мови та літератури, експертка в галузі тестування з української мови, авторка посібників і збірників тестових завдань з української мови

✅ Білоус Наталя Валентинівна

кандидат педагогічних наук, експертка в галузі тестування з української літератури, автор посібників та методичних матеріалів з української літератури
Ціна 170,00 грн

Автори Терещенко В.М. та ін.

Код ISBN 978-966-11-1249-9
Артикул 103384
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 256
Інтерактивні тести (безкоштовно)
Про підручник
Про автора
Про автора
Про автора
Вебінар
Де придбати
ЗНО-2022 з української мови та літератури
Посібник призначено для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Зміст видання відповідає всім розділам програми ЗНО, що допоможе системно повторити необхідну теорію. Після кожного розділу посібника є контрольні тести для перевірки знань. На завершення всього матеріалу запропоновано тести у форматі ЗНО. Видання також містить посилання на електронні додатки: тренувальні тести, допоміжні матеріали, узагальнювальні схеми й таблиці, словники, тексти фольклорних творів та авторських віршів.
Додаткові тести з мови
.
Тренувальні тести з літератури.
Узагальнення та словник з літератури.
Узагальнена таблиця за творами програми ЗНО з літератури.
Фольклорні твори.
Вірші.
Терещенко Василь Миколайович
Кандидат філологічних наук, експерт з освітніх оцінювань, автор програм та науково-методичних посібників з української мови та літератури, член робочих груп з розроблення Державного стандарту базової середньої освіти 2020 року, профільної освіти.
Сергєєва Наталя Володимирівна
Учитель-методист, «Відмінник освіти України», учителька української мови та літератури, експертка в галузі тестування з української мови, авторка посібників і збірників тестових завдань з української мови.
Білоус Наталя Валентинівна
Кандидат педагогічних наук, експертка в галузі тестування з української літератури, автор посібників та методичних матеріалів з української літератури.
Вебінар з підготовки до ЗНО (укр.мова та укр.мова та література)
✅ Терещенко Василь Миколайович
кандидат філологічних наук, доцент, експерт у галузі освітніх оцінювань, автор посібників, довідників з української мови та літератури

✅ Сергєєва Наталя Володимирівна

учитель-методист, «Відмінник освіти України», учителька української мови та літератури, експертка в галузі тестування з української мови, авторка посібників і збірників тестових завдань з української мови

✅ Білоус Наталя Валентинівна

кандидат педагогічних наук, експертка в галузі тестування з української літератури, автор посібників та методичних матеріалів з української літератури
Ціна 170,00 грн

Автори Терещенко В.М. та ін.

Код ISBN 978-966-11-1250-5
Артикул 1033852
Мова видання українська
Обкладинка м'яка
Формат 84х108/16
Кількість сторінок 432