Про нас
Література з маркою «ГЕНЕЗА» виходить друком з 1992 року. Це – підручники, навчальні посібники, методична література, довідники тощо.

Саме у видавництві «ГЕНЕЗА» створено оригінальні підручники з біології, математики, історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземних мов.

Розуміючи, наскільки важлива ефективна підготовка до іспитів, автори та фахівці видавництва підготували нові сучасні видання для якісної підготовки до ЗНО. Адже зовнішнє незалежне оцінювання – це перший іспит дорослого життя. Від його результату значною мірою залежатиме майбутній професійний шлях кожного абітурієнта.

Видавництво «ГЕНЕЗА» та його літературу нагороджено численною кількістю відзнак, зокрема за перемогу в номінаціях «Краща навчальна книга», «Краща довідково-інформаційна та ділова книга», «Краще українське видання історичної тематики»; дипломи й подяки за активне впровадження в навчально-виховний процес педагогічних інновацій та нових освітніх технологій, за якісне видання підручників та посібників, за вагомий внесок у розвиток книговидавничої справи в Україні, за сприяння в популяризації української книги та інші.

Щороку підручники видавництва перемагають у Всеукраїнському конкурсі рукописів підручників, тричі видавництво здобувало звання «Лідер галузі» в Національному бізнес-рейтингу.

Використайте посібники для підготовки до ЗНО видавництва «ГЕНЕЗА» – інвестуйте в майбутнє дітей!
Made on
Tilda